Mieszkanie od zaraz? - Aktualności - CDI konsultanci budowlani

Mieszkanie od zaraz?

Prezentujemy 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 29 m2, dwoma sypialniami (12 i 13 m2), łazienką(5 m2), wc (1,6 m2) oraz korytarzem. Położone jest na pierwszej kondygnacji. Okna salonu i części kuchennej wychodzą na duży balkon z wystawą południowo-wschodnią. Prawie 8 m2 balkon daje możliwość stworzenia doskonałego miejsce do wypoczynku na tle wszechobecnej zieleni - charakterystycznej cechy Osiedla Platanowy Park.Dzięki takiemu usytuowaniu salon z aneksem kuchennym wita nas porannym słońcem. To dobre nasłonecznienie oraz użyte materiały wykończeniowe powodują, że pomieszczenie jest przestronne i przytulne. Na podłodze są położone deski beskidzkie z fornirem z naturalnego drewna. Ściany wyszpachlowano i pomalowano farbami zmywalnymi firmy Flugger w tonacji bieli oraz niezobowiązującej szarości. Główną ścianę salonu podkreślono elegancką i efektowną sztukaterią. Całość dopełniają lampy o klasycznym charakterze– podzielone strefowo – osobno dla części wypoczynkowej, jadalnej i kuchennej.Miejsce w którym zaplanowano kuchnię, daje możliwość wykonania niestandardowej zabudowy w ulubionym kolorze z zastosowaniem wymarzonego sprzętu AGD. Widzisz się w wygodnej zaprojektowanej kuchni z ogromem miejsca do przechowywania? A może cenisz sobie minimalizm? Wyspa to jest to czego pragniesz? Nie ma problemu. Te decyzje pozostawiliśmy Tobie. Jednak to co niezbędne zostało już wykonane - rozprowadzenia zarówno instalacji elektrycznej jak i wodno-kanalizacyjnej są przygotowane w 100%.Z części dziennej rozciąga się widok na przestronne wejście do mieszkania – z miejscem na szafę, wc dla gości oraz dwie sypialnie. Okna sypialni wychodzą na zielone patio od strony północno-zachodniej. 
Każda z sypialni, podobnie jak salon mają spójne elementy wykończeniowe i kolorystyczne, podkreślające klasyczny charakter mieszkania. Ten klimat jest również zauważalny w łazience i wc. Zamontowano biały montaż i armaturę jakości studyjnej o ponadczasowym wyglądzie.
Przy zakupie mieszkania otrzymacie pełną dokumentacje i zestawienie użytych materiałów. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży.